Jdi na obsah Jdi na menu

Myspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter Graphics

Fotky ze včech závodů naleznete ZDE)

10.5.2009 Neoficiální závody v Blansku-Na tyhle závody jsme vyrazily s mamkou o půl sedmé,naložily dědu a moji kámošku venďa samozřejmě i Heidinku s Destynkou.Když jsme dojely byl na místě příjmený chládek.Bohužel jak už to na těchto závodech bývá,kolem půl jedenácté se zde rozmůže strašné vedro(jediné mínus) a sluneční žár,což pejsky samozrejme postihne na rychlosti-naštěstí ej hned od placu  čistá říčka na osvěžení,takže  je tohle alespon v pohodě,ikdyž ten strašný žár se studenou vodou nezahřeje, ale aspoň to osvěží.Ale teď už k výsledkům.Open se nám povedl na krásné 5.místo z 11. účastníků.Co mě ale zarazilo bylo to,že jsem měla označeno 5 trestných bodů,čily odmítnutí.Celou dobu po doběhnutí jsme byla přesvědčená,že jsme zaběhly čistě,takže to vůbec nechápu(bez toho odmítnutí by jsme se umístily na 3. místě!!Ale to envadí,i 5. místo je super:-)Druhý běh-jumping o peníze-ani envím jak sme se zde vůbec umístila.Ale podle mě dost bídně protože Heidi byla z toho šíleného počasí tak znavená,že už běžela opravdu z posledních sil.Nicméně pořadí envím z toho důvodu,že jsme to hlavně nemohly vydržet my..bylo nám všem an omlední,asi jsme měly i slabý  ůpal a strašně červené xichty..Tak jsme to prostě zbalily a cestu domů už si ani nepamatuju,protože jsme ji snad všeci včetně feňulek prospaly:-)

2X zkoužky v Brně -Na tyhle zkoužky jsem musela vztávat hoodně brzo a vubec se mi nechtelo protože jsem líná:o))Heidi stím takový problém neměla a hned ráno po mě chtěla hrátky s aportem.Když jsme dorazili,byla venku děsná zima,ale pak už se oteplilo a vylezlo sluníčko,takže to bylo super:o))První běh se nám vydařil  na výbornou (7. místo z 18.) s jendím odmítnutím,které mě opravdu naštvalo,protože bylo na poslední překážce.Druhý běh  se také podařil na výbornou (4. místo z 18.) ale už bez chyby či odmítnutí.Tyto zkoužky se nám velice líbily a těšíme se na další!

Srandazávody-Dne 13.4.2008 se na našem cvičáku konaly sranda závody alias takové to domácí skákání:o))Bylo zde mnoho disciplín-Člověčí parkur", "Psí parkur", soutěž "O Nejlepšího tuneláře"(zde s epočítalo ,kolikrát pejsek probehne 2 tuneli do minuty), "Nejrychlejší přivolání" a "Pejskek šikula´´.Pejsci zde nebyly rozdeleni do žádných kategorií-takže tu napríklad spolu závodili dohromady boloňáčci s ovčákem,nebo bíglík s ohlavu menším kříženečkem:o))takže se spolu vlastne srovnávali všichni s všemi..mám velikou radost s toho že Heidi se v,,Psím parkuru´´ umístila na 3. místě,ikdyž závodila s velkýmy psi..Dále se umístila na 3: míste ,,O nejrychlejší přivolání´´ a dále dostala zvláštní ocenění v ,,Pejsek šikula´´.Tyto sranda závody se velice vydařili,i počasí bylo super:o))Prostě jsme si tento vyjímečný den náramně užily!!! Fotečky můžete zhlédnout zde.

Obrazek

Agility neofi. Blansko-3.závod-Skvělý závod až na to počasí.Chvilkami pršelo,pak se to uklidnilo.Popravdě musím  říct že všichni vypadali jako čuňata,protože jsem chodily v bahně,parkurovali v bahně a dalo by se říct že i seděli v bahně.Tráva dostala pořádně zabrat a každý kdo startoval se na parkuru vubec bál pohnout,aby neuklouzl.Později se to ale vyřešilo buď přestavěním dráhy nebo posypání popelem.Ale teď už k výsledkům.V openu,kde jsem mimochodem musela běžet dvakrát,protože si paní Rajtšlégrová všimla mého velkého ,,bruslení´´ na dráze a tak ji trochu pošunula kde  se tráva ještě ,,dala´´ a nabídla mi druhý běh.Ten dopadl takto:3.místo z 11. účastníkú.Samozřejmě jsme startovali v pokročilých,kde byli už dalkeo težší psi na přemožená tak jsem celkem spokojená.Jinak mylsím že to bláto dalo Heidince pořádně zabrat,a hned jak jsme přišli domů lehla a ani se nepohnula,ale ta medajle opravdu stála za to.Mimo to opět musím říct že jsem si skvěle pokecala s Katkou,Terkou a jinými super lidičky.:o))

Obrazek

Obrazek

Agility neofi. Blansko -2.závod-

Agility neofi. Blansko-Na těchto závodech se nám celkem líbilo ,akorát nám trošku víc vadil nápor vřelého slunce,atak se všichni psi rychleji unavili.Ale teď k umístění.V openu jsme¨měli 1 chybu  tak jsme skončili na 7. místě,vjumpingu na 4. místě(0 chyb) a z celkového závodu jsme vyšli na 5. místě.Potkali jsme plno super lidiček a trochu si pokecali.Jinak rozhodčí byla paní Hana Rajtšlégrová.Fot dodám později.

Obrazek

Agility JC Valmez-Tento závod byl náš první,a i přes samé DIS jsem na Heidi pyšná.Navíc DIS u jampingu měla proto,že neuměla látkový tunel.Možná se ptáte proč jsem tedy jela na závody,ještě k tomu na oficiálky.Jela jsem proto,abych se dozvěděla jestli mi Heidi mezi tolika psy a lidmi a na cizím místě vůbec poběží..a ona  bežela takže  i když bylo na jumpingu DIS jsem  zní ráda.Na agilitách se  nediskla kvůli látkáči,ale kvůli tomu,že se Heidi hrozně rozběhla a já jí už nestihla zakrýt cestu na tunel.Takže chybu neudělala Heidi,nýbrž já.A ve valašském tuneláři byl DIS kvůli močovému měchýřu,který to už nevydržel a Heidi ho musela poslechnout.Také jsme se na těchto závodech setkali s boloňským agiliťákem Renim,který se možná v budoucnu stane fotříkem Heidinčiných štěňátek.Jinak se mi na těchto závodech velmi líbilo a doufám že se  na nich za rok zase objevíme.Fotky jsou ůplně na zpodku této rubriky.

Obrazek

NVP Olomouc 16.1.2006 Na této výstavě jsme se byli jen podívat a mooocinky se nám na ní líbilo.Byla tam mnoho pejsků jak velkých,tak malích. .Více fotek zde.

Obrazek

Pulling Plumlov 2006 Na této akci jsme byli už podruhé a jako minulí rok se nám velmi líbila.Viděli jsme tam spoustu psů sibiřských haskiů a aljašských malamutů,kteří se snažili utáhnout důlní vozík o dané hmotnosti.V kategorii psů od 40 kg zvítězil pes Asim Duhový šperk,který utáhl 1540 kg.Více fotek zde.

Obrazek

Výstava nečistokrevných psů,psů bez pp v BrněTato výstava se nám velmi líbila.Bylo na ní spoustu pejsků,jak čistokrevných tak i voříšků.I kategorie se nám líbili např:Šikulka a Pes nejvíce podobný svému pánovy.Příští rok na ní s Heidinkou pojedeme ne jako diváci,ale jako soutěžící.Více fotek zde

Obrazek

Závody agilit v Prostějově nás velice pobavili ale i překvapili.Viděli jsme plno šikovný a rychlých pejsků.Chvílemi jsem si s Heidi cvičila na překážkách,které patří Prostějovskému cvičáku,kde se závod odehrával.A v tu chvíly jsme se stali objektem paní fotografky Evy Ševčíkové,která nás pozorovala při nácviku ,,jumpingu´´.Poprosila nás,jestli si nás nemůže vyfotit do novin.Souhlasila jem.Ovšem jsme museli asi tak 5krát přeskakovat skočkou a 5krát proskakovat kruhem.Ale nakonec se podařily pěkné fotky.Na titulní stranu novin Prostějovský deník se dostala fotka,kde Heidi proskakuje kruhem.

zpět

Další super závody v Blansku se nám velice líbili.Sice samé DIS DIS DIS,ale samozřejmě kdo udělal chybu?Chytrá panička.V jumpingu jsem prostě zapoměla trasu a tak Heidi skočila na blbou překážku,na kterou jsem ji navedla a bylo DIS.V openu zase špatná překajda.Jinak ale musím Heidi pochválit za skvělé zrychlené které mě opravdu zaskočilo.Na závodech jsme si smaozřejme pokecala z dalšími super lidičky jako je třeba Nikča s Jessinkou a Terča s Kirou.Za super fotečky děkuju Wenči.:o)