Jdi na obsah Jdi na menu
 


      Myspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter Graphics        

Obrazek

Heidi:

 Agility

Datum konáníMístoOpenJump.Open+Jump.Rozhodčí
28.7.2007ValmezDIS.DIS.DIS.J.Podmolová
26.8.2007Blansko7.místo4.místo5.místoH.Rajtšlégrová
30.9.2007BlanskoDIS.DIS.DIS.H.Rajtělégrová
28.10.2007Blansko3.Místo       -3.Místo(z 11.)H.Rajtšlégrová

10.5.2009           Blansko    5.místo         /           5.místo              H.Rajtšlégrová   

7.6.2009             Blansko    3.místo  3.místo(o peníze)3. a 3. místo   H.Rajtšlégrová

1.8.2009            Prostějov  10./21            14./21.      11./21.  J.Podmolová              

Agility-Zkoužky

DaumMístoUmístěníRozhodčí
19.4.2008Brno7.V z 18 Lenka Pánková
19.4.2008Brno4.V z 18. Lenka Pánková

31.8.2008                 Brno            5.V                          Lenka Pánková

31.8.2008                 Brno            DIS.                        Lenka Pánková

13.6.2009                 Prostějov      6.VD z 18             Jiřina Máčková

13.6.2009                 Prostějov      2.V z 18                Jiřina Máčková

1.8.2009                  Prostějov        3V                       Jaroslava Podmolová

Různé:

,,Srandazávody´´

DatumMístoPsí parkurNejrych. přivoláníJiné:OceněníRozhodčí
13.4.2008Prostějov3.místo3.Místopes šikulkaPaní cvičitelky:o))

Školní výstava psů

Datum         Místo       Nejposlušnější pes    Nejroztomilejší+Nejšikovnější pes

6.6.2009     Prostějov     2.Místo                       1.místo

Jiné úspěchy:

15.5.2007-Heidi je na titulní straně novin Prostějovský deník

Desty:

Obrazek

Výstavy

Datum           Místo     Ocenění      Umístění     Třída      Rozhodčí

16.5.2009     KV Zlín         VN          1.místo   dorost      Zdeňka Jílková

21.6.2009  KV Lanškroun  VN            2.Místo  dorost   Miroslav Václavík

28.6.2009    MV Brno         VN         2.místo  dorost     Petr Řehánek 

25.7.2009 KV Brno-Žebětín  V,VT    1.místo  mladých  Antonín Mudra

5.9.2009    OV Buchlovice    V,VT           1.místo mladých     Miroslav Václavík

19.9.2009  Klub.v. Třebíč   V,VTM,CAJC 1.místo mladých   Antonín Mudra

18.10.2009  NV Brno        V,VTM,CAJC  1.místo mladých   Věra Sosnová

25.10.2009  NVP Brno       V                     2.místo  mladých   Božena Ovesná

10.1.2010     NV Olomouc    VD                 3.místo ladých      Karel Hořák

Koletta

Obrazek

Datum         Místo             Ocenění        Umístění   Třída     Rozhodčí

25.7.2009  KV Brno-Žebětín  N(Bála se:-/) 1.místo    Štěňat   A.Mudra

18.10.2009 NV Brno      VN         Neumísťovalo se  Dorost  Imrich Sopko

25.10.2009 MVP Č.Budějovice VN            1.místo   Dorost  J.Ovesná

8.11.2009  MVP Praha      V                       2.místo    Mladých  Z.Jílková

28.112009  Kl.V Brno       V                      3.místo      Mladých  J.Lanning(GB)